Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Ima Komomo130 Tomahawk 13 Gr

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

facebook ile bağlan

İma Komomo130 Tomahawk 13 Gr

Ima Komomotomahawk, Levrek Lüfer Sahtesi , İma Sahte

Bu Ürün Ertesi Gün Kargoda

225,00 Kdv Dahil
Havale ile 213,75 Kdv Dahil (%5 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
ÖZELLİK SEÇİNİZ
RENK
 
           
Ürün Kodu 1518423566

 

Bir başka futuristik tasarım olan Komomo serisi, zargananın yeniden yorumudur. Ancak bu sefer daha geniş ve vurgulu yüzme karakteri ile.

Gagasız bu yorumlama bizlere sadece yüzerken değil rüzgara karşı atımda da avantaj sağlamakta. Aksiyon için ayrı bir gaga yapısının olmaması atış esnasında yüksek hava direncinden ortaya çıkacak hem sahtenin atış mesafesini düşürecek hem de belli oranda dengesini bozacak türbülans etkisini ortadan kaldırmakta.
Mükemmel tasarım sayesinde kusursuz aksiyon alımı ve ayrıca hem deadly slow (son derece yavaş sarım özellikle gece avlarında trofe hedeflerinde tercih edilen sarma şekli) hem de direct retrieve (düz sarım normal hızlı yada yüksek hızlı) yüksek avcılık özelliği.
Standart özelliklere ek olarak Tomahawk diğer seriden 1 gram daha ağır olmakla beraber süper slow sink özelliğe sahip bir modeldir.

Boy (mm): 130

Ağırlık (gr) :13

Yüzüş Derinliği (cm) : 20 - 60

 

 

<iframe width="400" height="225" src="https://www.youtube.com/embed/aNDkXX3wD4U" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

66

Ima KOMOMOTOMAHAWK, Levrek Lüfer Sahtesi , İma sahte