Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Ima Ko 130S 12 Gr

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

facebook ile bağlan

İma Ko 130S 12 Gr

Ima Ko , İma Sahte Balık,Lüfer ve Levrek , Baracuda Sahtesi

Aynı Gün Kargo   ( 15:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

220,00 Kdv Dahil
Havale ile 209,00 Kdv Dahil (%5 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
ÖZELLİK SEÇİNİZ
RENK
 
           
Ürün Kodu 1518423563

İma KO 130S  12 gr

Dünya genelinde avcı balıkların beslenme skalasında Zargana familyası her zaman ilk başlarda yer almıştır. Bu durum kıyıda Levrek için neyse açık denizlerde Orkinos için de aynıdır.

Ancak bizim konumuz sığ kırma taş ve kumluk kıyılar. Bir çoğunuz deniz kenarına indiğinde hemen ilk refleks olarak kıyıda ki yemlilere bir göz atar. Çünkü bu ilk gözlem hedef balığın avında kullanılacak sahteyi seçmede belirleyici bir role sahiptir. Bu gözlemler esnasında göze çarpan ilk yemliklerden biri de genellikle kendini koruma refleksi ile kıyıya çok yakın yüzen zargana yavrularıdır. Ve besleyici bir yemlik balık türü olan zargana ko130 da hayat buluyor.
İnce ve uzun gövde oldukça küçük gaga ve bir zargana gibi dar yüzüş karakteri. Ve hepsinden önemlisi zargana ile aynı kuyruk frekansı.

Boy (mm) : 130

Ağırlık (gr) : 12

Yüzüş Derinliği (cm) : 0- 60

 

<iframe width="1255" height="706" src="https://www.youtube.com/embed/i-rxNF5oCeo" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

 

59

IMA KO , İma Sahte Balık,Lüfer ve Levrek , Baracuda Sahtesi